1261 ONICE GLACIALE EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1261 |
| Color | BLUE AND BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 240cm / 94inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1900kg |
| Block | 1261 |
| Color | BLUE AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 260cm / 102inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1300kg |
| Block | 1261 |
| Color | BLUE AND BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 260cm / 102inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2100kg |